We kennen Martine van Os als actrice presentatrice van onder andere Tijd voor Max en We zijn er bijna. Martine heeft kortgeleden aangegeven dat ze wil stoppen met We zijn er bijna.
Na bijna 15 seizoenen wil ze meer ruimte en tijd maken voor andere uitdagingen. Ze denkt er bijvoorbeeld over na om nog iets op acteergebied te gaan doen. Uiteraard wil ze daarnaast ook graag voldoende tijd over houden voor haar man en kinderen. Wellicht ken je martine van os haar partner wel. Omdat het namelijk geen onbekende is in de tv-wereld. Het is Wouter Stips die vroeger tv-programmamaker was en nu gepensioneerd kunstenaar is. Martine en Wouter zijn al behoorlijk wat jaren heel gelukkig met elkaar.
De eerste ontmoeting
Wouter was werkzaam als docent op de Academie voor Expressie in de stad Utrecht. Martine was daar leerling en kreeg les van Wouter. Martine vond hem al meteen een hele leuke man, maar ze had op dat moment al verkering met iemand anders. Bovendien wist ze ook dat hij getrouwd was en een kind had en een stukje ouder was. Het leeftijdsverschil is 12 jaar. Maar toen Wouter ging scheiden en ook Martine haar relatie beëindigde, springt toch op een gegeven moment de vonk over. Niet lang daarna volgt de eerste zoen. Een leuk weetje is dat Martine hier eerst een beetje huiverig voor was omdat ze nog niet eerder gezoend had met een man met gezichtsbeharing. Wouter had namelijk een snor.
Ze spreken wel met elkaar af om niet te hard van stapel te lopen, omdat ze beide net uit een relatie komen. Na een aantal jaren zijn ze er echt aan toe om samen te gaan wonen. Ze kopen een woning in Utrecht. Dit is voor Martine ook het moment dat ze voor de eerste keer echt kennismaakt met de zoon van Wouter. Maar de band tussen Martine en de zoon van Wouter is van begin af aan heel goed.
Na tien jaar trouwen Martine en Wouter
Als de twee geliefden tien jaar samen zijn, begint het bij Martine te kriebelen en wil ze heel graag trouwen. Een leuk weetje hierbij is dat ze tussen neus en lippen door vraagt aan Wouter gaan we het doen. Van een romantisch huwelijksaanzoek is hierbij geen sprake. Ze zijn allebei wel in voor een feestje. Voor het huwelijk worden dan ook twee dagen uitgetrokken. Met op de eerste dag het feest en de tweede dag staat geheel in het teken van de huwelijksvoltrekking en het ceremoniële gedeelte.
Op dat moment hebben ze al een dochter, Bo (ongeveer een jaar later krijgen ze nog een zoon genaamd Julian). Zij is met haar 1 jaar een heel lief en schattig bruidsmeisje. Leuk detail hierbij is dat Martine in een rode jurk verschijnt en ook Bo draagt net als haar moeder een rood jurkje. Voor Martine is rood de kleur die helemaal bij de liefde hoort.
De toekomstplannen van Martine en Wouter
Wat de toekomstplannen zijn van Martine van os en haar partner Wouter is niet bekend. Uiteraard willen ze nog heel veel jaren samen van het leven blijven genieten. Op werkgebied weten we dat Martine het programma Tijd voor Max zal blijven presenteren. Maar nu ze definitief gestopt is met Het programma We zijn er bijna is het nog niet helemaal duidelijk wat ze nog meer wil gaan doen. Wel heeft ze uitgesproken nog ambities te hebben om acteerwerk te gaan doen.
Het is de vraag of ze met deze plannen ook daadwerkelijk nog iets gaat doen in de toekomst. Wellicht komt er ook nog een andere leuke uitdaging op haar pad. Het is namelijk heel goed mogelijk dat ze de kans krijgt om nog een ander leuk tv-programma te maken of te presenteren. Wat er ook in de toekomst komen gaat brengen samen met partner Wouter aan haar zijde gaat ze vol vertrouwen de toekomst tegemoet.